login: hasło:

Absolwenci Wydziału Prawa 1969

Redakcja

Redakcja

 

 

Ile osób przysyłających informacje, tyle różnych wspomnień często popartych „niezbitymi” dowodami. Sami wiemy jak „niepodważalne” są zeznania świadków. Te różnice w naszych wspomnieniach będą dodawały kolorytu tekstom i mamy nadzieję, będą zachęcały kolejne osoby do napisania swoich historii.

To, że jesteśmy wymienieni jako „redakcja” to nie znaczy, że my piszemy teksty, wręcz przeciwnie – robimy wszystko by Was zachęcić do pisania, bo przecież każdy ma trochę inne wspomnienia i pewnie się okaże, że nawet te same zdarzenia pamiętamy różnie. Widoczne to było przy pierwszej próbie ustalenia kiedy powstała Dwudziestolatka. Ile osób przysyłających informacje, tyle różnych wspomnień często popartych „niezbitymi” dowodami. Sami wiemy jak „niepodważalne” są zeznania świadków. Te różnice w naszych wspomnieniach będą dodawały kolorytu tekstom i mamy nadzieję, będą zachęcały kolejne osoby do napisania swoich historii.

My tylko czuwamy by nie pojawiły się jakieś „pisarskie oczywiste omyłki”, zachęcamy do pisania o interesujących a zapomnianych zdarzeniach, dobieramy zdjęcia (jeśli sami ich nie wybierzecie), łagodzimy emocje, dzielimy długie teksty (starajcie się pisać maksymalnie jedną stronę na jedno zdarzenie – no chyba, że się nie uda), decydujemy do jakiego działu dołączyć Wasz tekst – resztę robi informatyk. Jeśli zobaczycie, że jakiś dział nie jest wypełniony to szukajcie w swoich głowach, sercach i papierach czy czasem nie da się tej luki zapełnić. Kontaktujcie się z nami, gdy macie jakieś pytania i wątpliwości. A to my:

Renata Gryglaszewska – Eckhardt (koordynacja tekstów, pisania słów przewodnich w poszczególnych działach, zachęcanie do zabrania się do roboty). renata.gryglaszewska@wp.pl 

Tadeusz Dobiecki (specjalista od fotografii i niuansów technicznych). adwdobiecki@zg.home.pl

Wojciech Koncewicz (na boisku o takich mówią „obrotowy” – czyli gotowy na wszystko – w tym przypadku z wyjątkiem techniki): koncewicz@poczta.wp.pl

Łukasz Parysek (informatyk, administrator witryny, problemy techniczne): tribe94@onet.eu

16 marca 2023

Więcej z działu "Redakcja"...

  1. Redakcja

Copyright © 2014 | Łukasz Parysek & Absolwenci Wydziału Prawa 1969